פריצת-כספות

שכפול-שלט-לרכב
יולי 9, 2017
מערכות-אבטחה-לבית
יולי 9, 2017

פריצת-כספות

כל החפצים יקרי הערך שלכם, כולל התכשיטים של האישה, נמצאים בכספת שמסרבת להיפתח? נעלתם את הכספת לפני זמן רב ושכחתם את הקוד?
זה הזמן להזמין שירות פריצת כספות. התקשרו למיגון וביטחון בטלפון 1-800-66-66-26 ואחד המנעולנים המקצועיים שלנו כבר בדרכו אליכם!
חברת מיגון וביטחון עוסקת כבר שנים ארוכות בכל הקשור לתחום המנעולנות:
החלפת מנעולים וצילינדרים
פריצת מנעולים בבית, ברכב או כספות
התקנת מערכות אזעקה ושירותים נוספים הקשורים לדלתות ביתכם ולביטחונכם.

שמירה מיטבית

לכספות בבית או בעסק יש חשיבות גדולה במידה ומחזיקים במקום חפצים יקרים. בבתים, הכספות לרוב נועדו לשמירה על כסף מזומן במטבע ישראלי או זר, חפצי אומנות יקרים ותכשיטי זהב ויהלומים. עסקים נעזרים בכספות מסיבות רבות, ובעיקר כדי לשמור על כספים עד להפקדתם בבנק. בנוסף, חנויות תכשיטים מחזיקות כספות אימתניות כדי להבטיח את שלומם של התכשיטים היקרים ביותר שמוחזקים בחנות, שערכם נאמד לעתים במיליוני שקלים. יתרון חשוב שיש לכספות איכותיות, מעבר להגנה מפני פריצת כספות שהן מעניקות, הוא שהן עמידות בפני אש לאורך זמן, וכך מה שנמצא בתוכן עשוי להישמר גם במקרים קיצוניים, כמו שריפה.

יתרון שהוא גם חסרון

חוזקן של הכספות הוא יתרונן הגדול. הן יתמודדו בגאון מול ניסיונות פריצה, שריפה או נזקים אחרים העלולים להיגרם, לעתים אפילו נפילה של בניין. מצד שני, זו גם הסיבה שאם מנגנון ההפעלה של הכספת או המנעול מתקלקלים – יש קושי עצום לפתוח את הכספת. לכן, יש מנעולנים מקצועיים שפריצת כספות היא חלק מתפקידם. מדובר בתהליך מורכב במיוחד, בהתאם לאיכותה ולמשקלה של הכספת. כך שאם אתם זקוקים לפורץ כספות, חשוב מאוד לוודא שמדובר בבן אדם אמין, מורשה בפריצה מטעם הגורמים המוסמכים וחבר בארגון המנעולנים בישראל.

חברת מיגון וביטחון עומדת בכל הקריטריונים – שירות פריצת הכספות של החברה מבוצעת רק על ידי מקצוענים. החברה עצמה חברה בארגון המנעולנים בישראל, ומנעולני החברה מורשים ומוסמכים לבצע פריצת כספות ועבודות פריצה אחרות, תוך התחייבות לאמינות ולשירות ללא פשרות. שירותי החברה ניתנים 24 שעות ביממה. אז למה ממתינים? התקשרו 1-800-66-66-26 והכספת פתוחה!