החלפת מנעולים

מנועלן לרכב-ננעלתם מחוץ לרכב?
יולי 9, 2017
החלפת צילינדר לאחר פריצה
יולי 9, 2017

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים זה שירות שכל בעל דירה נזקק לו בנסיבות משמחות יותר או פחות. במאמר זה נעבור על המקרים שבהם יש צורך להחליף את המנעול, כמו גם נעניק לכם כמה טיפים לבחירת מנעולן טוב.
החלפת מנעולים בעקבות פריצה

אם חלילה גיליתם שפרצו לכם לדירה, אחד הצעדים הראשונים שחשוב לנקוט בהם זה החלפת מנעולים. הסיבה לכך היא שאין לדעת איזה נזק הוסב למנעול במהלך הפריצה, וחשוב יותר, אם המנעול עבר פריצת מנעולים פעם אחת, הוא עלול להיפרץ פעם נוספת. אולי כדאי לשקול גם לעבור לסוג מנעול אחר, אחרי הכול ההיצע הוא מספיק רחב ואפשר להחליף מנעול בקלות. החלפת מנעולים

החלפת מנעול בעקבות מעבר דירה

כשאתם מקבלים דירה מקבלן, אז אתם יכולים להיות בטוחים שלאף אחד אחר אין את המפתח לדירה של הבית שלכם. המצב שונה לחלוטין כשמדברים על דירות אליהן אתם נכנסים אחרי שאנשים גרו שם. אי אפשר לדעת מי ולמה שמר איזה מפתח. למען ביטחונכם וביטחון משפחתכם ורכושכם, כדאי מאוד לבצע החלפת מנעולים לפני שאתם עוברים לדירה.

במידה ולא תבצעו זאת, אתם עלולים למצוא יום אחד את הדייר הקודם משוטת בדירה שלכם. או לחילופין לא תמצאו את אותו הדייר, כמו שגם לא תמצאו עוד כמה מרכיבים חיוניים בדירה שלכם. בקיצור, אל תזניחו את הנושא הזה של החלפת מנעולים בדירות שגרו בהם אנשים בעבר, משום שאתם עלולים לשלם על כך מחיר יקר. הדבר נכון שבעתיים אם הדירה לא ממוקמת באזור הטוב ביותר של העיר.

כיצד תמצאו מנעולן טוב

איש המקצוע שמבצע החלפת מנעולים הוא מנעולן. בתחום זה יש לא מעט נותני שירות, ולכן חשוב לבחור את הטובים. סוד המקצוענות הוא בניסיון. תפנו לאיש מקצוע מיומן ומקצועי ותזכו בעבודה טובה. פרט לכך, חשוב ביותר לבדוק שלמנעולן שפניתם אליו יש אישור לעסוק במקצוע זה ותעודת יושר ממשטרת ישראל. אחרי הכול, יש לזכור שמדובר בפעולה רגישה ביותר שעיקרה הוא הגנה על ביתו הפרטי של האדם, וכדאי לוודא שמנעולן שמבצע את החלפת המנעולים אינו עבריין והוא לא יפרוץ את המנעול הזה בהמשך. כשאתם מחליפים מנעול, כדאי להתייעץ עם המנעולן על סוג המנעול שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

ישנם לא מעט סוגי מנעולים, ומקצוען טוב ימליץ לכם על המוצר המתאים ביותר עבורכם. התקנת המנעול חשובה אף היא. מנעול שלא הותקן כראוי עלול לגרום לבעיות רבות בתחזקה. אם פניתם למנעולן טוב, הבעיה הזו לא רלוונטית לכם.

חברת מיגון וביטחון בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום המנעולנות בכלל ובתחום החלפת מנעולים בפרט. אנו נעניק לכם את כל הייעוץ המקצועי שתזדקקו לו.