שירותי פריצת מנעול

שירותי שכפול מפתחות אימובילייזר – פתרונות מתקדמים למערכות מיגון מתקדמות
יולי 9, 2017
מנעולן ברמלה – כל שירותי המנעולנות במקום אחד
יולי 9, 2017

שירותי פריצת מנעול

פריצת מנעול היא אחד השירותים המרכזיים שמעניק כל מנעולן. פריצת מנעולים צריכה להתבצע במקצועיות ובדרך כלל גם במהירות. מתי מבצעים פריצת מנעול? מה חשוב לברר לפני שקוראים לפורץ מנעולים? וכיצד ניתן ללמוד לבצע פריצת מנעול? – כל התשובות במאמר הבא.

באילו מקרים נדרש לבצע פריצת מנעול?

פריצת מנעול נדרשת בכל מקרה שאין כל דרך אחרת לפתוח את דלת הדירה, הבית, העסק, הרכב ואפילו דלת הכספת. פריצת מנעול נדרשת כאשר המפתח נתקע או נשבר בתוך הצילינדר, כאשר איבדתם את המפתח היחידי שהיה ברשותכם או כאשר ננעלתם מחוץ לדלת הבית, העסק או הרכב. פריצת מנעול

מה חשוב לברר לפני שמזמינים שירותי פריצת מנעול?

במרבים המקרים שבהם נדרש לבצע פריצת מנעול על ידי מנעולן מדובר במקרה חירום: ננעלתם מחוץ לדירה והילד נשאר לבדו, הגעתם הביתה בשעת לילה מאוחרת וגיליתם שהמפתח אבד, אתם ממהרים לפגישה אך ננעלתם מחוץ לרכב וכדומה. לכן אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא לוודא שאתם מזמינים פורץ מנעולים הפועל באזור מגורכם והוא מסוגל להגיע אליכם במהירות.

פרמטר לא פחות חשוב הוא לוודא שאתם מזמינים שירותי פריצת מנעול מחברה או מפורץ מנעולים שיש בידם אישור ממשטרת ישראל לבצע פריצת מנעולים. מכיוון שכל פריצת מנעול היא עבירה פלילית, רק מי שהוסמך לעסוק בתחום וקיבל אישור לכך ממשטרת ישראל יכול לבצע פריצת מנעול כחוק. ישנם מנעולנים רבים שמספקים מגוון שירותי מנעולנות (שכפול מפתחות, התקנת צילינדרים, תיקון דלתות ועוד) אך אינם מורשים להעניק שירותי פריצת מנעול. לכן הקפידו להיעזר אך ורק בשירותיו של פורץ מנעולים המחזיק באישור מהמשטרה. גם רמת המקצועיות והמיומנות של פורץ המנעולים היא שיקול חשוב. רק מי שמנוסה ומיומן בפריצת מנעולים יכול לספק לכם שירותי פריצת מנעול מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה יכול להעניק שירותי פריצת מנעול לכל סוג של דלת או צילינדר, ולעשות זאת במהירות ותוך גרימת מינימום נזק לדלת שלכם. אינכם מעוניינים בפורץ מנעולים שיעבוד שעה ארוכה על הדלת שלכם אך בסופו של דבר לא יצליח לפרוץ את המנעול. אתם גם לא מעוניינים בפורץ מנעולים שישחית לחלוטין את דלת הבית שלכם בעודו מנסה לבצע את פריצת המנעול. לכן הקפידו לבחור בפורץ מנעולים מקצועי, ותיק ומנוסה בביצוע פריצת מנעול של מגוון חברות.

כיצד ניתן ללמוד איך לבצע פריצת מנעול?

כדי ללמוד כיצד לבצע פריצת מנעול ולשמש כפורץ מנעולים מקצועי יש לעבור קורס מנעולן באחת מהמכללות המקצועיות ברחבי הארץ. במסגרת קורס מנעולן לומדים על סוגי מנעולים שונים ומערכות נעילה, כיצד לשכפל מפתחות, כיצד להתאים מפתח למנעול במקרה של אובדן מפתח, מהם סוגי הדלתות השונות (דלתות עץ, פלדה וכדומה), סוגי המנעולים השונים לרכבים ולכספות ועוד. נוסף על כך לומדים כיצד לבצע פריצת מנעול לסוגי מנעולים שונים. בסיום הקורס מקבל כל בוגר תעודה המסמיכה אותו לתפקד כמנעולן ולספק בין היתר גם שירותי פריצת מנעול.