פורץ רכבים

פורץ מנעולים
יולי 9, 2017
מנועלן לרכב-ננעלתם מחוץ לרכב?
יולי 9, 2017

פורץ רכבים

מגיעים לחניון ומגלים שהמפתח של הרכב ננעל בתוך הדלת, אבד או נשבר? מיגון וביטחון זמינים לשירותכם מסביב לשעות ומזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נגיע מייד כדי לספק לכם שירותי פריצת רכבים ושכפול מפתחות לרכב בצורה מקצועית, אדיבה ומהירה.

שיחת חינם: 1-800-66-66-26

בניגוד לפעולת פריצת מנעולים סטנדרטיים המבוססת על עיקרון של החלפת צילינדר שהוא די דומה בכל סוגי הדלתות, כאשר מזמינים פורץ רכב חשוב לוודא שהוא מכיר את הסוג ואת הדגם של הרכב. זאת משום שלא כל מנעולן או פורץ רכבים יודע לפרוץ את כל סוגי המנעולים, ולא כדאי להזמין בעל מקצוע ולגלות בשטח שהוא לא יכול לעזור. לכן, כשאתם מתקשרים אלינו תארו במדויק את סוג הרכב ואנו נשלח אליכםמנעולן מקצועי ומוסמך אשר מכיר את סוג הנעילה כדי שפריצת הרכב תהיה מהירה.

פורץ רכבים בכל חניון

אנו בחברת מיגון ובטחון מכירים את הבעיה שבה נתקלים רבים כאשר הם זקוקים לשירותי מנעולן לשירותי פריצת רכבים. כאשר אנו זקוקים להחלפת צילינדר בבית, לפריצת כספת בבית העסק או אפילו להתקנת עינית דיגיטלית בבית של סבתא, ניתן להזמין את המנעולן לכתובת מדויקת הכוללת קומה ומספר דירה. לעומת זאת, כאשר זקוקים לפורץ רכבים אנו עומדים בדרך כלל בחניון ציבורי, במגרש רכבים או סתם ברחוב ליד מדרכה צבועה כחול לבן, ובעל המקצוע יכול להתעכב רק משום שהוא לא מצליח למצוא אותנו. אנחנו ערוכים לכל מקרה שכזה. כל מה שעליכם לעשות הוא להודיע לנו את שם החניון, או לתת לנו כתובת בקרבת מקום ואנו נגיע בזריזות גם בימי גשם או שרב כבד.

שכפול מפתחות לרכב

במקרים בהם המפתח נמצא בתוך הרכב, פורץ רכבים של מיגון ובטחון יסייע לכם בפתיחת הדלת ובחילוץ צרור המפתחות. אם מדובר במקרה של אובדן מפתחות או של מפתח שבור, נוכל לספק לכם גם שירות שכפול מפתחות לרכב.

אז אם נתקעתם ואתם לא מצליחים להיכנס לרכב מכל סיבה שהיא, כל מה שעליכם לעשות הוא לחייג חינם 1-800-66-66-26 ואנחנו נשלח אליכם פורץ רכבים מקצועי ומהימן שיחלץ אתכם ויאפשר לכם להגיע הביתה בשלום.