מנעולן

שירות מנעולן בראשון לציון
יולי 9, 2017
פורץ מנעולים
יולי 9, 2017

מנעולן

מטבע הדברים, המקצוע מנעולן הינו מקצוע ייחודי ורגיש במיוחד.

ולכן חשוב מאד שאתה הצרכן תדע לבחור נכון את המנעולן שלך,שהרי

הביטחון שלך ,של משפחתך ורכושך תלוי בבחירה זו.

חשוב מאד לבחור את המנעולן שלך במצב של שיגרה ולא במצב של חירום, חלילה. משום שבמצב חירום אתה מוכן להזמין כל מי שענה לך באותה עת לשיחת הטלפון ובכל מחיר. אך חשוב לזכור כי לא מדובר רק במחיר אלא במקצועיות, אמינות, הגינות ועוד…

ולכן אנו במיגון וביטחון מציעים לך לבחור את המנעולן שלך בעת שגרה ובטרם תזדקק לשירותיו כי רק אז יאפשר לך הזמן לבחון את הקריטריונים החשובים עליהם יש לתת את הדעת בעת בחירת מנעולן.

הקריטריונים החשובים בבחירת המנעולן:

האם המנעולן הוא בעל עסק המחזיק ברישוי עסק כחוק לעיסוק במקצוע ? ראה אישור משטרת ישראל ע"ג תעודת רישוי עסקים.

האם המנעולן הינו חבר בארגון המנעולנים בישראל ? ראה תעודה המעידה על כך בבית העסק או בקש מהמנעולן שיציג בפניך תעודה חבר בארגון המנעולנים בישראל.

האם המנעולן הינו בעל ותק ומוכר בתחום ? אל תתבייש לבקש רשימת ממליצים.

מה הן שעות הפעילות ומתן המענה? לאלו אזורים הוא נותן מענה?

האם יש לו היכולת המקצועית לתת מענה לכל תחומי המנעולנות כגון: מנעולים לבית,דלתות פלדה, כספות, מנעולי רכב, שכפול מפתחות וכו'…

במידה והמנעולן עונה על דרישותיך אלה , רשום את מס' הטלפון שלו במכשיר הטלפון הנייד שלך על מנת שיהיה זמין עבורך בכל עת.

העסק מיגון וביטחון הוקם ע"י יאיר חגבי בשנת 1988 ומאז צבר העסק ידע וניסיון רב בכל תחומי המקצוע מנעולן. העסק בעל רישיון עסק כחוק ומאושר ע"י משטרת ישראל כעסק למנעולנות. במיגון וביטחון מעסיקים מנעולנים מוסמכים בלבד וללא רקע פלילי. המנעולנים של מיגון וביטחון הינם מקצועיים ביותר, אדיבים, זריזים ואמינים. העסק חבר בארגון המנעולנים בישראל ובארגון ה – ELF (ארגון העל האירופאי). במיגון וביטחון עוסקים בכל תחומי המנעולנות : מנעולי רכב, כספות, דלתות פלדה ואחרות, החלפת מנעולים, פריצת מנעולים, שכפול מפתחות, שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר, שכפול שלטים לרכב ולחניה, פריצת כספות, פריצת דלתות, פריצת מכוניות, החלפת צילינדרים ועוד… כמו כן, אנו משווקים דלתות פלדה, דלתות פלדה מעוצבות , כספות, מנעולים ביומטריים ומנעולים מכל הסוגים.

אנו נותנים פתרונות נעילה ופתרונות מיגון מהמתוחכמים בעולם. פתרונות נעילה מכאניים, פתרונות נעילה אלקטרו מכאניים ופתרונות מיגון אלקטרוניים.

מיגון וביטחון נותנים שירות 24 שעות ביממה. בשעות חריגות השירות הוא למקרי חירום בלבד.

השירות ניתן בפריסה ארצית ע"י המנעולנים שלנו וע"י מנעולנים אחרים בשת"פ.

כעת, רשום את מספר הטלפון שלנו והכנס לטלפון הנייד. אנו לרשותך בכל עת!

שיחת חינם: 1800-6666-26

טל' נייד : 050-5305821